Dzisiaj jest środa, 21/11/2018

Dzisiaj są imieniny: Alberta, Janusza, Konrada

  • logo Funduszy Europejskich
  • logo Lubuskie
  • logo Unii Europejskiej
logo Terespol
    • wersja dla niedowidzących
  • Rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń na usuwanie azbestu!

  • Terespol w czołówce samorządowych miast wykorzystujących środki europejskie z lat 2014-2017

Pracownicy

Burmistrz
Jacek Danieluk

E-mail:  burmistrz@terespol.pl 
tel.: 83 375 20 36, 83 375 21 30 wew. 20 

Sekretarz
Józef Paderewski

E-mail:  jpaderewski@terespol.pl 
tel.: 83 375 20 36, 83 375 21 30 wew. 21 

Skarbnik
Gabriel Barabasz 

E-mail :  gbarabasz@terespol.pl 
tel.: 83 375 20 36, 83 375 21 30 wew. 18 

insp. ds. księgowości budżetowej 
Marzena Michalczuk

E-mail:  mmichalczuk@terespol.pl 
tel.: 83 375 20 36, 83 375 21 30 wew. 24 

insp. ds. księgowości budżetowej
Jolanta Dawidziuk

E-mail:  jdawidziuk@terespol.pl 
tel.: 83 375 20 36, 83 375 21 30 wew. 24 

insp. ds. księgowości budżetowej
Wioleta Jachimska

E-mail:  wjachimska@terespol.pl 
tel.: 83 375 20 36, 83 375 21 30 wew. 24 

insp. ds. podatków i opłat lokalnych
Ireneusz Hurman

E-mail:  ihurman@terespol.pl 
tel.: 83 375 20 36, 83 375 21 30 wew. 12 

insp. ds. podatków i opłat lokalnych
Agnieszka Marczuk

E-mail:  amarczuk@terespol.pl 
tel.: 83 375 20 36, 83 375 21 30 wew. 12 

insp. ds. zarządzania kryzysowego i ochrony ludności
Józef Juszczuk

E-mail:  jjuszczuk@terespol.pl 
tel.: 83 375 20 36, 83 375 21 30 wew. 14 

podinsp. ds. realizacji inwestycji 
Tadeusz Moździerz

E-mail:  tmozdzierz@terespol.pl 
tel.: 83 375 20 36, 83 375 21 30 wew. 27 

insp. ds. zamówień publicznych i przetargów
Anna Łukasik

E-mail:  alukasik@terespol.pl 
tel.: 83 375 20 36, 83 375 21 30 wew. 27 

referent ds. ochrony środowiska, gospodarki komunalnej oraz zamówień publicznych i przetargów
Beata Niedźwiedź

E-mail:  bniedzwiedz@terespol.pl 
tel.: 83 375 20 36, 83 375 21 30 wew. 27 

insp. ds. geodezji i gosp. nieruchomościami
Tadeusz Malicki

E-mail:  tmalicki@terespol.pl 
tel.: 83 375 20 36, 83 375 21 30 wew. 16 

insp. ds. gosp. przestrzennej
Wanda Bandura

E-mail:  wbandura@terespol.pl 
tel.: 83 375 20 36, 83 375 21 30 wew. 16 

insp. ds. księgowości opłat za gosp. odpadami komunalnymi
Elżbieta Jurek

E-mail:  ejurek@terespol.pl 
tel.: 83 375 20 36, 83 375 21 30 wew. 17 

insp. ds. spraw kancelarii, kadr i obsługi organów samorządowych
Agnieszka Łukasiak

E-mail:  um@terespol.pl 
tel.: 83 375 20 36, 83 375 21 30 wew. 22 

Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego
Rafał Miszczuk

E-mail:  rmiszczuk@terespol.pl 
tel.: 83 375 20 36, 83 375 21 30 wew. 26 

Z-ca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego 
Piotr Zaręba

E-mail:  pzareba@terespol.pl 
tel.: 83 375 20 36, 83 375 21 30 wew. 17 

insp. ds. funduszy unijnych i oświaty
Zofia Pikuła

E-mail:  zpikula@terespol.pl 
tel.: 83 375 20 36, 83 375 21 30 wew. 15 

specjalista ds. dróg i mostów 
Tadeusz Jawtoszuk

E-mail:  tjawtoszuk@terespol.pl 
tel.: 83 375 20 36, 83 375 21 30 wew. 14 

insp. obsługi kasowej i księgowości budżetowej
Dorota Juśkiewicz

E-mail:  djuskiewicz@terespol.pl 
tel.: 83 375 20 36, 83 375 21 30 wew. 13 

operator xero i centrala telefoniczna 
Waldemar Bujalski

tel.: 83 375 20 36, 83 375 21 30 wew. 11
E-mail:  wbujalski@terespol.pl